Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради
Дата: 20.03.2024 15:00
Кількість переглядів: 99
Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради
На якому обговорено питання проведення місячників санітарної очистки і благоустрою населених пунктів Новоселицької міської територіальної громади у 2024 році та завершення опалювального сезону 2023-2024 р.р. і затвердження заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 р.р. Також присвоєно нові адресні частини житловим будинкам та будівлям комерційного призначення у населених пунктах громади.
Обговорено ряд інших питань життєдіяльності громади.
З усіх питань, що виносилися на розгляд виконкому, - прийнято відповідні рішення.